Login: Hasło:

MISJA PORTALU

Portal ma na celu prezentację przedsiębiorstw z branży budowlanej oraz branż pokrewnych. Przedstawiane na portalu firmy, weryfikowane są pod względem solidności i jakości usług w swojej dziedzinie. Projekt ten powstał z myślą o osobach, które poszukując brygad i fachowców różnych zawodów - skazani są na przypadkowe wybory.
 
Można w Internecie znaleźć wielu z nich, jednak nie o wszystkich dowiemy się czegoś więcej poza danymi kontaktowymi. Zatrudniając specjalistów z danej dziedziny, chcemy wiedzieć jak wykonują swoją pracę. Czy są terminowi i jak postrzegani są przez tych - którzy już skorzystali z ich usług. Firmy. Przedsiębiorstwa zaprezentowane na portalu, mogą przedstawić swój wcześniejszy dorobek (portfolio) w postaci zdjęć, certyfikatów i listów uwierzytelniających.

Czym więcej zaprezentowana Firma posiada atutów, tym większe prawdopodobieństwo, że klient dokona słusznego wyboru, powierzając jej wykonanie zleceń.

Dodać do portalu swoją firmę może każdy.

Jeśli jednak któraś z zaprezentowanych firm nie spełniła oczekiwań klienta w rażacy sposób, prosimy o kontakt w tej sprawie.
Postaramy się weryfikować solidność firm i rozwiąywać wynikłe spory lub problemy metodą arbitrażową.

Planujemy również uruchomić dział informujący o aktualnych przepisach związanych z budową czy remontem domu, pozwoleniach i obowiązujących terminach.
Mamy nadzieję, że dzięki temu - ułatwimy Państwu drogę przez urzędową biurokrację.

Reklama

dźwigi łódzkie

BAI